3191040 Stolní vrtačka OPTIdrill DQ 14
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Technická data
| Vrtací výkon trvalý | ocel | 12 mm |
|---|---|
| Vrtací výkon max. | ocel | 13 mm |
| Vrtací hloubka max. | 52 mm |
| Vyložení | 104 mm |
| Rozměry pracovního stolu | 170 × 170 mm |
| Max. zatížení stolu | 8 kg |
| T-drážky | velikost drážky | 14 mm |
| Kužel vřetene | B16 |
| Otáčky | 700 – 2500 ot/min |
| Plynulá změna otáček | Ne |
| Počet rychlostních stupňů | 5 |
| Max. vzdálenost vřetene a stolu | 250 mm |
| Max. vzdálenost vřetene a základny | 340 mm |
| Úhel naklopení stolu vlevo/vpravo | 45 ° až 45 ° |
| Úhel otáčení vtacího stolu | 360 ° |
| Průměr sloupu | 46 mm |
| Příkon | 350 W |
| Elektrické připojení | 230 V |
| Rozměry (š × v × h) | 472 × 634 × 283 mm |
| Hmotnost | 19 kg |
Argumenty
- Přesně obrobený pracovní stůl s drážkami do X, je sklopný od -45° do +45° a otočný o 360°
- Kvalitní ozubené klínové řemeny Gates zlepšují přenos síly a snižují výkonovou ztrátu
- Vřeteno s přesnými kuličkovými ložisky
- Hliníkové rukojeti s ukončením „Softgrip” poskytují jisté držení
- Bezpečnostní elektronika v provedení 24 V
- Nouzový vypínač
- LED osvětlení pracovního stolu
- Základna s T-drážkami, na spodní straně žebrovaná
Rozsah dodávky
- Rychloupínací hlavička 1-13 mm, B16
- T-matice
Zatím žádné příspěvky














