TDM1027 - Stolní vrtačka
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Stolní a stojanové vrtačky jsou konstruovány pro vrtání a zahlubování.
Technická data:
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 350 W |
| Otáčky bez zatížení | 600-2650 /min. |
| Počet převodových stupňů | 5 |
| Kapacita sklíčidla | 13 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 14.5 kg |
| Čistá váha | 12.5 kg |
Zatím žádné příspěvky














