E-1720F/400 - Sloupová vrtačka
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Sloupové vrtačky PROMA jsou konstruovány pro vrtání a zahlubování. Vřetena je uloženo v kuličkových ložiscích a osazena kuželem Mk III, do kterého je možné vložit vrtací sklíčidlo nebo přímo nástroj. Pracovní stůl lze natáčet až o 360° pomocí otočného čepu a naklápět do úhlu + / - 45° od základní roviny, což umožňuje vrtání otvorů pod různými úhly.
Vrtačka je vybavena osvětlením. Součástí dodávky není žárovka. Doporučená žárovka je E27 60W.
Pro plynulou změnu otáček lze přiobjednat frekvenční měnič.
- Možnost nastavení hloubky vrtání
- Možnost otáčení stolku
- Možnost naklápění stolku +/- 45 st.
- Radiální ložiska
Technická data:
| Příkon | 1100 W |
| Max. vrtaný průměr | 25 mm |
| Napětí | 400 V |
| Sklíčidlo | 5 - 20 mm |
| Kužel vřetene | Mk III |
| Vyložení vřetene (X) | 215 mm |
| Posuv vřetene | 80 mm |
| Max. vzdál. vřet. od stolu (h) | 640 mm |
| Max. vzdál. vřet. od zákl. (H) | 1 150 mm |
| Rozměr stolu (a x b) | 350 x 355 mm |
| Rozměr základny (A x B) | 500 x 290 mm |
| Průměr sloupu (D) | 80 mm |
| Počet rychlostí | 16 |
| Rozsah otáček | 180 - 3 000 min.ֿ¹ |
| "T" drážka stolu | 14 |
| Celková výška (V) | 1 635 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 81.0 kg |
| Čistá váha | 77.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 53 / 25 / 140 cm |
Zatím žádné příspěvky














