HZP- 8 hydraulický zvedák 8t - panenka
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
HZP-8 - Hydraulický zvedák 8t - panenka
Technická data:
| Max.nosnost | 8 t |
| Min.výška | 230 mm |
| Max.výška | 470 mm |
| Zdvih | 160 mm |
| Výška závitu | 90 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 6.8 kg |
| Čistá váha | 6.2 kg |
Zatím žádné příspěvky











