Univerzální naviják (hupcuk) Unicraft USZ 3201
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Univerzální naviják (hupcuk) Unicraft USZ 3201
Ideální stroj pro zvedání, tahání a vazací práce.
- Vybavený ochranou proti přetížení
- Antikorozní a nárazuvzdorné pouzdro
- Lze použít horizontálně i vertikálně
- Jednoduché vedení lan
- Vysoká provozní rychlost
Rozsah dodávky
- Ruční páka
- Naviják s hákem
Parametry
| Hmotnost | 46,5 kg |
| Model | USZ 3201 |
| Provedení | Ruční |
| Distribuce | CZ |
| Max. nosnost | 3,2 t |
| Pracovní délka lana | 20 m |
| Průměr pracovního lana | 16 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 666 x 320 x 150 mm |
Zatím žádné příspěvky












