Strojní zvedák Unicraft MH 3
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Strojní zvedák Unicraft MH 3
- Stabilní svařované ocelové konstrukce Heavy Duty.
- Nastavitelné plynulé spouštění.
- Malé a kompaktní provedení.
- Vybaven výškově nastavitelnými nohami.
Parametry
| Hmotnost | 21 kg |
| Max. nosnost zvedáku | 3000 kg |
| Model | Unicraft MH 3 |
| Distribuce | CZ |
| max. výška zdvihu hydraulického | 140 mm |
| Min. výška zdvihu | 15 mm |
Zatím žádné příspěvky











