Hřebenový zvedák SW 100
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Hřebenový zvedák Unicraft SW 100
Hřebenový zvedák s nosností až 10 tun.
- Nosné body na hlavě a čelisti
- Nízká námaha při zvedání nákladu
- Tyč zdvihu se šikmým ozubením
- Stabilní základna
- Snadná a bezpečná obsluha díky dvěma držadlům - také slouží pro snadné přemístění
- Sklopná rukojeť šetří místo při skladování
Parametry
| Hmotnost | 47 kg |
| Max. nosnost zvedáku | 10000 kg |
| Model | Unicraft SW 100 |
| Distribuce | CZ |
| max. výška zdvihu hydraulického | 345 mm |
Zatím žádné příspěvky












