HPO-200/210 Hoblovka s protahem a odsáváním
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Hoblovka s protahem - protahovačkou PROMA HPO-200/210 překvapí kapacitou protahu 204 x 210 mm a s integrovaným odsáváním je kompaktním modelem vhodný pro domácí kutily.
Hlavní výhody
- Tato hoblovka (srovnávací a tloušťkovací frézka) včetně integrovaného odsávání třísek je určena k obrábění měkkého i tvrdého dřeva
- Vhodná je zejména pro domácí a kutilské práce
- Kvalitní a precizně obrobené hliníkové stoly zajišťují přesný výsledek hoblování
- Výhodou je šíře hoblování 204 mm a použití protahu o výšce až 210 mm se strojním posuvem
- Hoblovky jsou standardně vybaveny naklápěcím vodicím pravítkem (sklopné v úhlu 90° - 45°) a integrovaným odsáváním třísek
- Rychlé a jednoduché nastavení požadovaného úběru materiálu
- Součástí dodávky je integrované odsávání a pytel na třísky
- Uzamykatelný vypínač IP 54 s podpěťovým spouštěčem
- Přesně uložený 2-nožový hřídel s hoblovacími noži HSS
- Ochrana nožového válce dle normy CE poskytuje při práci nejvyšší bezpečnost
- Hnací motor s vysokým točivým momentem zajišťuje optimální výsledky hoblování
- Součástí dodávky je kryt odsávání protahu
Součásti dodávky Hoblovky s protahem PROMA HPO-200/210
- Vodicí pravítko
- Integrované odsávání třísek s pilinovým vakem
- Hoblovací nože v HSS kvalitě
- Kryt odsávání
- Seřizovací měrka hoblovacího nože
- Přípravek na posouvání dřeva
- Pilinový vak
- Obslužné nářadí
- Náhradní řemen
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 1500 W |
| Rozměry nože | 210 x 16,5 x 1,5 mm |
| Počet nožů nožového válce | 2 ks |
| Průměr nožového válce | 50 mm |
| Otáčky nožového válce | 8500 ot/min. |
| Otáčky motoru | 22000 ot/min. |
| Max. šířka protahu | 204 mm |
| Rozměry stolu protahu | 285 x 204 mm |
| Max. výška protahovaného materiálu | 6 - 210 mm |
| Rychlost posuvu protahu | 7 m/min. |
| Max. šíře hoblování | 210 mm |
| Rozměry hoblovacího stolu | 737 x 210 mm |
| Rozměry vodícího pravítka | 520 x 102 |
| Průměr odsávání | 63 mm |
| Celková váha | 33 kg |
| Čistá váha | 30 kg |
Zatím žádné příspěvky














