Hoblovka s protahem ADH 200
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Kompaktní a přenosná hoblovka s protahem. Ideální zařízení pro montážní činnost mimo dílnu. Pro nadšené dřevo-modeláře a řemeslníky.
Technická data
| Rozměry stolu hoblovky | 737 × 210 mm |
|---|---|
| Rozměry stolu protahu | 255 × 204 mm |
| Výška protahu | 5 – 120 mm |
| Rychlost posuvu | 7 m/min |
| Max. úběr třísky | 2 mm |
| Počet hoblovacích nožů | 2 |
| Max. pracovní šířka | 204 mm |
| Průměr hoblovacího válce | 50 mm |
| Průměr odsávacího nátrubku | 58 mm |
| Otáčky | 8500 ot/min |
| Příkon | 1500 W |
| Elektrické připojení | 230 V |
| Rozměry (š × v × h) | 800 × 400 × 450 mm |
| Hmotnost | 29 kg |
- Díky malé a kompaktní konstrukci vhodný stroj pro použití nejen v dílně, ale i na montážích mimo ni.
- Automatický posuv při protahování s centrálním nastavením tloušťky záběru
- Precizně opracovaný pracovní stůl s citlivým nastavením tloušťky záběru
- Šířkově do 204 mm a pod úhlem 0 - 45° nastavitelné podélné vedení obrobku.
- Společná hoblovací hřídel s horním ochranným krytem má dva HSS hoblovací nože
- Hnací motor 1 500 W s tepelnou pojistkou proti přetížení
- Hrdlo pro připojení odsávacího zařízení
Zatím žádné příspěvky














