Hoblovka s protahem ADH 260
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Technická data
| Rozměry stolu hoblovky | 1030 × 280 mm |
|---|---|
| Rozměry stolu protahu | 260 × 400 mm |
| Výška protahu | 6 – 160 mm |
| Max. úběr třísky | 3 mm |
| Počet hoblovacích nožů | 2 |
| Max. pracovní šířka | 260 mm |
| Průměr hoblovacího válce | 63 mm |
| Průměr odsávacího nátrubku | 100 mm |
| Otáčky | 6500 ot/min |
| Příkon | 2000 W |
| Elektrické připojení | 230 V |
| Rozměry (š × v × h) | 1100 × 1000 × 600 mm |
| Hmotnost | 66 kg |
Argumenty
- Jednoduché a přesné nastavení odběru třísky do 3 mm
- Automatický posuv obrobku (5 m/min)
- Ozubený ocelový vtahovací válec pro rovnoměrné a konstantní vtahování dřeva
- Pogumovaný výstupní válec chrání povrch obrobku při protahování
- Lehce nastavitelný hliníkový doraz hoblovky, naklápěcí od 90° do 45°
- Masivní hoblovací stůl z žebrovaného tlakového odlitku z hliníkové slitiny
- Nožová hřídel se dvěmi HSS hoblovacími noži
- Velký litinový stůl protahu s broušeným povrchem
- Uzamykatelný bezpečnostní vypínač
- Výkonný motor 2 000 W / 230 V
- Integrovaná koncovka odsávání
Zatím žádné příspěvky














