Hoblovka s protahem ADH 31 C (400 V) 5904032
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Technická data
| Rozměry stolu hoblovky | 1295 × 325 mm |
|---|---|
| Rozměry stolu protahu | 545 × 308 mm |
| Výška protahu | 5 – 225 mm |
| Max. úběr třísky | 3 mm |
| Rychlost protahu | 7 m/min |
| Počet hoblovacích nožů | 3 |
| Průměr hoblovacího válce | 70 mm |
| Průměr odsávacího nátrubku | 100 mm |
| Otáčky | 5200 ot/min |
| Příkon | 2,2 kW |
| Elektrické připojení | 400 V |
| Rozměry (š × v × h) | 1300 × 1010 × 720 mm |
| Hmotnost | 210 kg |
Argumenty
- Vhodná pro přesné srovnávání prken, masivního dřeva a lišt
- Snadné a přesné nastavení úběru třísky pro přesné protahování
- Automatický posuv obrobku
- Ozubený ocelový vtahovací válec
- Pogumovaný vytahovací válec chrání povrch obrobku
- Snadno nastavitelný hliníkový doraz pro srovnávání, lze jej naklopit v rozsahu 90° až +45°
- Velký pracovní stůl srovnávačky z žebrovaného hliníkového odlitku
- Velký protahovací stůl z šedé litiny s broušeným povrchem Vestavěný, výklopný odsávací nátrubek
Zatím žádné příspěvky














