PTH-2100NB hoblice
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
PTH-2100NB - Hoblice
- Tuhá konstrukce
- Dobrá stabilita
Technická data:
| Pracovní výška | 815 mm |
| Rozměry stolu | 2 060 x 815 x 95 mm |
| Rozměry | 2 100 x 780 x 815 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 76.0 kg |
| Čistá váha | 68.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 67 / 21 / 215 cm |
Zatím žádné příspěvky














